Країни

Греція

Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки, аромат міцної кави і хвойних рослин – неповторна атмосфера Греції сприяє незабутньому і приголомшливому відпочинку.

Домінікана

Домінікана – країна з райським кліматом для справжніх поціновувачів екзотичної природи та білосніжних пляжів. Але це аж ніяк не єдине, чим країна захоплює мандрівників. Тут безліч гідних уваги пам’яток: архітектура, що увібрала в себе острівні…

Єгипет

Велика кількість розваг вражає – тільки в Єгипті можна поєднувати розслабляючий пляжний відпочинок з подорожами до історичних місць або відкрити захоплюючий підводний світ.

Індія

Батьківщина буддизму та індуїзму – сьогодні вона займає друге місце на планеті за чисельністю населення і продовжує закохувати мандрівників, що прагнуть неймовірних відкриттів.

Іспанія

Країна солодкого вина і ласкавого сонця, країна блакитного моря і величних гір. Тут чарівним здається все: яскраві вбрання, неповторна архітектура, та смачні місцеві страви!

Мальдіви

Для відпочинку є все: тиша і спокій, красива природа, багатий підводний світ. А ще те, без чого всі переваги будь-якого курорту згасають в очах туристів – хороші готелі і високий рівень сервісу.

ОАЕ

Розпечена пустеля межує з прохолодою океану, сучасні мегаполіси знаходяться в безпосередній близькості від руїн. Ця країна для всіх небайдужих до арабської екзотики і цінуючих комфорт.

Таїланд

Тут ви відкриєте для себе дивовижні речі, які, можливо, вплинуть на ваше розуміння сенсу буття. Таїланд підлаштовується під смаки і очікування, та залишаеться в пам’яті назавжди!

Туреччина

Це дивовижна природа, золоті піщані пляжі, мальовничі гори, покриті зеленими сосновими лісами, яскраве тепле сонце, а також кристально-чисте, ласкаве і тепле море.

Шрі-Ланка

Відома національними парками і релігійно-історичними пам’ятниками буддизму. Все це поєднується з комфортабельність і високим рівнем обслуговування.